Türkiye'nin "Faydalı" alışveriş platformuna hoş geldiniz.

 

Müşterilerimiz, bizim sadece ürün ya da hizmet sattığımız kimseler değil, aynı zamanda bizim dostlarımızdır. Sitemizden ilk alışverişi yapan kişi en yakın arkadaşımızken, biz onun için seçeceğimiz ürünlerde kaliteden ödün verebilir miyiz?

 

Faydalı Şeyler CEO su Murat Elmas'ın ekibimiz ile ürün seçimi ve konsept oluşturma toplantısında sorduğu ilk soruydu bu bize.

Faydalı Şeyler'in kurucusu Forsist Teknoloji'nin kurumsal müşterilerine sunduğu "teknoloji alanındaki" yüksek kalite ürün ve hizmetleri, biz burada çeşitlendirerek, teknoloji dışına da çıkartarak ulaşabileceğimiz herkese sunacaksak, onlara kendilerini özel hissettirecek bir şeyler yapmalıydık.

Bizden alışveriş yapan herkesin dostumuz olduğunu varsayarak oluşturacağımız ürün gamımızda ilk kuralımız tabii ki yüksek kalite olacaktı. Sattığımız her ürünün müşteri memnuniyeti elde edeceğine emin olmalıydık. Reklam yapmak için harcayacağımız bütçeyi, müşterilerimizi memnun etmek için kullanmalı, ismimizin kulaktan kulağa yayılmasını sağlamalıydık. Bunun için işe ismimizden başladık. Amacımız faydalı olmaksa, sunacağımız şeyler de Faydalı Şeyler olmalıydı.

İşte böyle başladığımız yolculuğumuzda, Forsist Teknoloji'nin gücü ve desteğiyle müşterilerimize her zaman en iyi kalite ürünleri ulaştırmaya çalışıyoruz. İşimizi ciddiye alarak, her müşterimizin bizim için bir VIP olduğunu göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Butik bir e-ticaret platformu olmak, müşterilerimizle daha yakından ilgilenebilmemizi, daha iyi iletişim kurabilmemizi sağlıyor. Bu sayede müşteri memnuniyet oranımızı %100 de tutmayı hedefleyebiliyoruz.

Sizlerle çok uzun yıllar birlikte olabilmek amacındayız ve bu konuda hiç bir taviz vermeyi düşünmüyoruz.

Bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.

Faydalı Şeyler Ekibi